Belgrad Seyahati 2

Bayilerimiz 13-16 Kasım 2014 tarihleri arası Belgrad seyahatinde eğlenceli zaman geçirdiler.

Üretici firmamız Cubo Boya yetkilileri, yurt genelindeki 52 bayimiz ve şirketimiz kadrolarının katılımı ile Bursa Kervansaray otelde 16-17-18 Ağustos`ta yılın ikinci bayi toplantısını gerçekleştirdik.

Toplantıya üretici firmamız Cubo Boya'yı temsilen üretim ve pazarlamadan sorumlu genel Müdürü sayın ISAO SUGEHERA ile Ortadoğu coğrafyasından sorumlu sayın Pradeep KUMAR ve yeni nesil 70 inch dokunmatik akıllı tahta ürünlerinden sorumlu sayın MIKI LE katılım sağladı.

Bay I.SUGEHERA Cubo Boya'nın Japonya'daki ana yönetim merkezinde üretim ve pazarlama fonksiyonlarından sorumlu genel müdür unvanı ile görev yapmasının yanı sıra Asya, OrtaDoğu, Africa ve Güney Amerika ülkelerindeki faaliyetlerden direkt ve fiili sorumlu genel müdür olma özelliğine sahiptir. Diğer bir özelliği itibarı ile bay Sugehera Schenzen/Çin fabrikalarında pazarlamadan sorumlu genel müdür veonüç yıldır Pazar liderliğine sahip olunan Çin'deki pazarlama ve servis hizmetlerinin fiili sorumlu genel müdürlüğünü sürdürmektedir.

Cubo Boya'nın en üst seviyesinde görev yapmakta olan bay I.Sugehera'nın toplantımıza iştirak ederek üretim stratejileri, pazarlama modülleri ile MFP sektöründeki mevcut ve geleceğe yönelik trendlere ait son derece önemli ve değerli aktarımları büyük bir ilgi ile takip edilip takdirle karşılanmıştır.
Bursa bayi toplantımız sadece bay I.Sugehera'nın katılımı ile özel bir nitelik kazanmamış aynı zamanda Cubo Boya'nın ürettiği ve dünyada emsali ve rakibi bulunmayan, dünyanın ilk ECO-SYSTEM MFP cihazı olan Cubo Boya LP-306 modelinin Türkiye ön lansmanın yapıldığı bir platform olmuştur.
Cubo Boya LP-306 ürünü dünyadaki ilk ve tek çıktı üzerinde 4 kez silme işlemi yaparak aynı kağıda 5 kez baskı alınabilmesini sağlayan ekolojik ve aynı zamanda ekolojik özelliğe sahip M.F.P cihazı olma özellik ve önemine sahiptir. Cihazın bayilerimize yönelik ön tanıtım ve canlı demostrasyonu büyük bir ilgi ile takip edilmiştir.

Online

Kataloglar

Tüm yaşam alanlarında, içten dışa

tabandan tavana çözümler sunarak, keyif dolu mekanlar yaratıyoruz.

Cubo Boya bir Başergün A.Ş. kuruluşudur. © 2019.